Pénzügyi szakértővé képezzük Önt. PrivateBroker-ként az MBI-ban pénzügyi szolgáltatásokat fog kínálni egy exkluzív designnal rendelkező MBI – Store-ban és profitál számos előnyből.

(azonnali kezdés, munkavégzés helye: Szlovákia/Magyarország/Csehország)

AZ MBI-RÓL

Az MBI egy nemzetközi Franchise-Vállalkozás, amely 1989 óta több mint 1 Million ügyfélnek kínál pénzügyi szolgáltatásokat a KKE-ben. Több mint 600 pénzügyi szakértőként nyújt tanácsadást többek között az intézményi beruházási lehetőségekkel kapcsolatban és közvetlen kontaktszemélyként működik az aktuális pénzügyi témákban.

FELADATOK

  • Tanácsadási beszélgetések folytatása az ügyfelekkel az MBI – Store-ban
  • Az ügyfelek meglévő kötvényeinek optimalizálása
  • Megfelelő pénzügyi termékek kiválasztása az ügyfelek számára
  • Ügyféladatok feltöltése és kezelése a WorkBase segítségével

PROFIL

  • Befejezett kereskedelmi tanulmányok (szükséges a további engedélyekhez)
  • Jó hírnév
  • Releváns tapasztalat a pénzügyi ágazatban
  • Nagyon jó a Microsoft Office és Microsoft Excel ismerete
  • Ápolt, üzleti megjelenés
  • Jó kommunikáció, meggyőző személyiség
  • Motiváció és nyitottság
  • WorkBase Programm ismerete előny

AMIT KÍNÁLUNK

  • Licensszel rendelkező, pénzügyi szakértővé képezzük
  • Egy exkluzív kialakítású MBI - Store, amelyben fogadhatja az ügyfeleit
  • Technikai eszközök (laptop, okostelefon, stb)
  • Portfolió asszisztens, amely segít Önnek az időpontok egyeztetésében és az adatok aktualizálásában
  • Nemzetközi, tapasztalt csapat támogatja Önt, kipróbált  Know-How
  • Meglévő ügyfélállomány és új ügyfelek a Promotórok ajánlásával
  • Folyamatos képzések (nemzetközi és hazai)

A pozíciójának díjazása eredményfüggő. Biztosítsa ügyfelei jólétét és szerezzen felső határok nélküli havi fizetést. További információt szívesen adunk egy személyes találkozó keretein belül.

Önéletrajzát szívesen fogadjuk a következő email-címen: miriana.stevanovic@mbi.eu

www.mbi.eu, MBI Institut für Marketingberatung International AG

Hietzinger Hauptstraße 119-121
1130 Wien, Austria

Az MBI-ről

Marketing Beratung International egy nemzetközi Franchise-Vállalkozás, amely 1989 óta több, mint 1 millió ügyfélnek kínál a KKE országokban pénzügyi szolgáltatásokat. Több, mint 600 pénzügyi szakértő nyújt tanácsadást többek között intézményes befektetési lehetőségekkel kapcsolatban és közvetlen kapcsolattartóként ad felvilágosítást aktuális pénzügyi témákkal kapcsolatban. Az MBI szociálökonómia küldetése az ügyfelek pénzének biztonságba helyezése.

Olvasson tovább!