Spoříte si? Takto to taky jde, ale známe výhodnější způsob.

Dnes je Světový den investičních fondů. Jde o výročí narození Abrahama van Ketwiche, který v roce 1774 v Nizozemí založil první investiční fond na světě. Cílem Světového dne investičních fondů je poskytnout lidem základní informace pro lepší rozhodování o jejich investicích, připomenout výhody dlouhodobého investování do podílových fondů a vyzvat širokou veřejnost k zamyšlení se nad nakládáním s volnými finančními prostředky.

Podstatnou brzdou k investování je nedostatečná gramotnost a nedůvěra. Lidé mají pocit, že o své peníze přijdou. Většina lidí má své peníze uloženy na běžném účtu, v lepším případě na spořícím účtu, kde nemohou dosáhnout vyšších výnosů.

Aby člověk mohl začít investovat, nemusí dlouhé měsíce načítat odbornou literaturu a perfektně se orientovat v investičním prostředí. Obraťte se na profesionály s více jak 25 letou zkušeností.

Akciové a dluhopisové trhy nejsou neměnné, nýbrž podléhají výkyvům směrem nahoru a dolů. Trh, který dnes vykazuje vzestupný trend, se již zítra může pohybovat opačným směrem. C-Quadrat No.1 Premium Concept je systém aktivního řízení portfolia, který se snaží vyrovnávat výkyvy jednotlivých trhů tím, že z klesajících trhů vystupuje a do rostoucích investuje. Aby bylo možné využít šance pro zhodnocení a naopak vyhnout se ztrátám ve fázi poklesu, je důležité investovat do trhů, které se právě nacházejí v růstovém trendu.

Mezi hlavní výhody tohoto produktu patří:

  • aktivně řízené portfolio, máme možnost výběr až z 12.000 fondů
  • investice podle rakouských předpisů. Depozitář a depozitářská banka RBI ve Vídni
  • plný přístup k vaší likviditě od prvního dne
  • plná transparentnost za náklady a bezplatné poplatky za převod peněz
  • informace o Vaší investici: 24hod/denně pomocí in-line přístupu

Na investování není nikdy pozdě. Investorem můžete být i Vy, je to snadné. Kontaktujte nás a rádi Vám vybereme produkt na míru.

Těšíme se na setkání s Vámi.  

Váš tým MBI