BAVÍ NÁS DĚLAT RADOST NAŠIM KLIENTŮM

Snažíme se zákazníkům nabídnout něco navíc. K tomu potřebujeme lépe poznat jejich potřeby. A eventem to jen začíná.

O klienta jde až na prvním místě. To si dobře uvědomujeme i ve společnosti MBI, kde se kromě poradenských a finančních služeb snažíme našim zákazníkům nabídnout vždy něco navíc. K tomu potřebujeme lépe poznat jejich potřeby, přání a způsob života. Jak lépe toho dosáhnout než prostřednictvím osobních setkání?

Prví letošní setkání jsme uspořádali v Ostravě. V příjemném prostředí jsme návštěvníkům představili naši speciální přílohu v jednom z nejznámějších časopisů světa FORBES.

Ve spolupráci s našim partnerem, investiční společností ICM, jsme také představili návštěvníkům možnosti, jak velice zajímavě zhodnotil své volné finanční prostředky prostřednictvím této lichtenštejnské společnosti. O příležitostech u této společnosti hovořil a na dotazy návštěvníků reagoval přímo její investiční ředitel a člen managementu pan Patrik Spiess.

Společnost MBI má jako jediná na českém trhu možnost portfolio této společnosti ICM nabízet. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat přímo v našem Storu, nebo prostřednictvím emailu či sociálních sítí.

Další dvě setkání plánujeme na únor, proto nás sledujte na našich sociálních sítí, kde budou přesné termíny