MBI BYLO SOUČÁSTÍ VELETRHU FRANCHISINGU 2016

Přesně v polovině listopadu se v pražském Slovanském domě uskutečnil Veletrh franchisingu 2016. Organizátoři této akce mají za sebou už 14 ročníků největšího franchisového veletrhu ve střední Evropě v polské Varšavě. Nyní se tuto akci rozhodli uspořádat i v Praze a mezi více než čtyřicítkou vystavovatelů nemohlo chybět ani MBI.

Ačkoliv veletrh trval jeden den, byl pro nás velmi obohacujícím zážitkem. Postarali se o to především odborníci z řad franchisingu, kteří se ve svých přednáškách podělili o současné trendy i vlastní zkušenosti z tohoto odvětví.

Franchisa nebo samostatná firma?
Naše společnost přitom návštěvníkům ukazovala výhody franchisového modelu MBI. Pokud se totiž člověk chce vydat na podnikatelskou dráhu, má veskrze dvě možnosti. Buď založit vlastní samostatnou firmu nebo se stát franchisantem. Z našeho pohledu je rozhodně jistější ta druhá, proto ji také nabízíme začínajícím podnikatelům.

Začátky podnikání totiž často bývají plné strastí a nečekaných překážek. Kvůli nim tak po dvou letech přežívá pouze 60 % samostatných firem, po pěti letech pak dokonce pouhých 23 %. Franchisy se naopak i po půlce desetiletí drží nad krásnými devadesáti procenty.

Franchisa MBI
Ulehčit podnikatelům v začátcích chceme i my. Nabízíme franchisu MBI, která díky našemu know-how značně zjednoduší start podnikání. Franchisanti se zároveň dostanou do společnosti, jejíž součástí je přes 600 finančních expertů starajících se o více než milion klientů. Zároveň na ně dýchne tradice, která trvá déle než čtvrt století.

Ve finále tak bude franchisant součástí nevídané finanční společnosti s 33 pobočkami po celé České republice, která bude jeho silným partnerem v zádech.

Kde se dozvědět více?
Abychom vás do franchisového modelu MBI zasvětili co nejlépe, pořádáme pravidelné konference v mateřském sídle naší společnosti – ve Vídni. Akce s názvem Podnikatelský den se zde koná na konci každého měsíce, ta nejbližší je na programu 27. ledna 2017.

Právě zde detailně poznáte zákonitosti fungování franchisy MBI a pochopíte, jak následně směřovat vaše podnikání.