MBI a FORBES - Když úspěšný magazín píše o úspěšné firmě

Forbes je jedním z nejznámějších časopisů světa a nesmí chybět na žádném stole úspěšného manažera. I proto jsme rádi, že se nám podařilo realizovat společnou přílohu zaměřenou právě na společnost MBI, její úspěchy a především filozofii, díky které svých úspěchů dosáhla.

Časopis již od roku 1917 přináší zajímavé žebříčky, investiční rady a kariérní inspirace. V několika anketách byl dokonce označen jako nejdůvěryhodnější médium. Od roku 2011 se s ním můžete setkávat v české mutaci a i zde se jedná o nejkvalitnější magazín pro podnikatele, manažery a lidi, kteří chtějí ve svém oboru uspět.

Byli jsme nadšeni, když se nám podařilo vyjednat přílohu, kde čtenářům Forbesu přibližujeme naši společnost a aktivity. Je to potvrzení, že MBI je respektovaná a úspěšná značka. Že jsme schopni svým franšízantům poskytnout vše ke splnění (nejen svých) snů a cílů. Že i my si vybíráme spolehlivé partnery pro další investice. Zkrátka – že slogan naší společnosti „Vydělávejte a současně šetřete“ není jen prázdnou frází.

                                                 Dostaňte svoje peníze do bezpečí

Co se vlastně v této exkluzivní příloze dočtete? V první řadě (i když na poslední straně) je to rozhovor s Ing. Alexanderem Schauflerem, který je generálním ředitelem MBI už od jejího založení v roce 1989. V rozhovoru vysvětluje, jak se firmě za 25 let své existence podařilo dosáhnout TOP pozice na trhu, a jak je pro něj osobně důležité sociálněekonomické poslání.

Nejrozsáhlejší článek se zaměřuje na životní pojištění a především varování, že tento produkt vám již nemusí zajistit zhodnocování vašich prostředků jako před pár lety. Investice v rámci životního pojištění jsou regulovány různými právními předpisy a právě MBI vás jimi s jistotou provede. Zatímco jinde pro vás mají přichystány smlouvy podle šablony, my vám nabídneme řešení na míru.

Také vám krátce představíme našeho partnera – rakouského správce aktiv C-QUADRAT a jeho fondy SUCCESS absolute a SUCCESS relative. Filosofie C-QUADRAT se dá shrnout do jednoduchého, ale o to důležitějšího motta: Především musíme zabezpečit kapitál klienta. Vyhnout se ztrátám je totiž stejně důležité, jako dosáhnout zisků.

Nestihli jste si Forbes s „naší“ přílohou koupit? Nevadí. Napište nám e-mail na adresu headoffice.cz@mbi.eu, nebo nás kontaktujte na našich sociálních sítích. Rádi Vás také přivítáme na našem STORU, kde si můžete dát naši výbornou kávu. Můžete si být jisti, že si užitečné rady a informace nenecháme jen pro sebe.